Блог

12.10.2023 article image

Кращі YouTube канали для вивчення англійської

YouTube є одним з найпопулярніших ресурсів, який містить цікавий та пізнавальний контент для всіх вікових груп. Сьогодні на Ютуб можна знайти тисячі відеороликів, які допомагають прокачати ваш рівень англійської - від класичних уроків з викладачем до сіткомів та онлайн шоу. Давайте розбиратися, які з них кращі та ефективніші. Ми зібрали добірку з 8-ми популярних YouTube каналів, які точно будуть для вас корисними.

 

Learn American English

 

Цей YouTube-канал навчає справжньому англійському сленгу, ідіомам та фразовим дієсловам у захоплюючій формі за допомогою милій анімації. У відеороликах розповідається про використання та значення кожного висловлювання, що сприяє поповненню словникового запасу. Як правило, відео короткі: хоч перегляд і не займе у вас більше 5 хвилин, проте ви точно засвоїте щось нове та покращите навички аудіювання.

 

Oxford English Now

 

Oxford English Now - це швидкий, легкий та захоплюючий спосіб вивчення англійської мови. Загалом цей канал фокусується на граматиці: тут ви знайдете багато детальних пояснень для всіх часів англійської мови, різноманітних граматичних конструкцій, особливостей вживання певних частин мови. Для закріплення матеріалу на каналі є велика кількість тестів, тож у вас точно вийде нарешті розібратися з усіма часами англійської мови.

 

Learn English With TV Series

 

Контекст є найкращим способом вивчення та розуміння нових слів і фраз, тому цей канал точно стане у пригоді тим, хто прагне поєднати приємне з корисним. Тут зібрані найулюбленіші серіали, фільми та мультфільми для різних рівнів англійської: глядачі з початковим рівнем можуть подивитися найвідоміші мультфільми Disney, для просунутих глядачів є опціі поскладніше, як-от Шерлок, Оппенгеймер або навіть TedTalks на різні тематики. Цей канал точно допоможе розвити навички розуміння мови на слух, а також попрактикувати вимову, повторюючи репліки улюблених персонажів.

 

TED Talks

 

Відомий і популярний канал де спікери мають можливість виступити на теми, які стосуються науки, технологій, мистецтва, освіти та багато іншого. Це прекрасний тренажер для сприйняття на слух різних акцентів: британського, американського, австралійського та навіть новозеландського. Кожне відео триває близько 18-20 хв. Даний ресурс підійде для студентів з рівнем B1 і вище.

 

FasTrack IELTS

 

FasTrack IELTS – авторський проєкт викладачки з Лондона в якому вона ділиться власними «фішками» як скласти іспит на 7+ балів. FasTrack IELTS – це більше ніж 200 роликів, які допомагають розібратися в структурі тесту, а також покращити навички аудіювання, читання та письма. Величезним бонусом є відео з поясненням лексики та граматики необхідних для IELTS.

 

The IELTS listening test

 

Ще один чудовий ресурс де можна тренуватись виконувати завдання з аудіювання до IELTS (general and academic). На каналі представлені тести з реальних іспитів, відео виходять щодня, кожне з них триває близько 30 хвилин та містить 40 питань.

 

English with Lucy

 

Якщо ви хочете почути справжній британський акцент, то вам сюди. Авторка каналу –  яскрава і весела вчителька англійської Люсі, яка живе в Лондоні. Вона пояснює легко та з гумором, її відео підходять для всіх рівнів від A1 до С2, кожне з них супроводжується субтитрами.

Відео на її каналі різноманітні - це граматика, тонкощі вживання лексики, а також особисті рекомендації фільмів. Тут можна знайти відео на теми:

  • Tenses
  • Idioms
  • Basic mistakes in English
  • Everyday English slang phrases та багато інших

Також на каналі є вправи з тренування вимови, щоб зробити її дійсно Beautiful British English.

 

Business English Pod

 

Цей Ютуб канал стане в нагоді для вивчення ділової англійської. Тут розбирають проведення переговорів, продажів, ведення ділових розмов та переписки. Велика увага приділяється спілкуванню та розмовному етикету в офіційних установах. Після кожної репліки є невелика пауза, тому можна повторювати корисні фрази за спікером. В основному канал орієнтований на економіку, менеджмент, право, маркетинг та фінанси.

 

Все ж таки, платформу YouTube обов’язково треба використати у процесі вивчення мови, адже багато відеороликів на YouTube створюються носіями мови, що дозволяє вивчати англійську на слух і занурюватися в автентичну вимову та культурні особливості мови. З YouTube можна вчитися у будь-який час та в будь-якому місці, що дозволяє адаптувати навчальний процес під свій графік та ритм. І з нашим списком найкращих англійських каналів Ютуб, рекомендованих до вашого перегляду, ви точно знайдете щось для себе. Нагадуємо, що вивчення англійської буде ще ефективнішим, якщо його поєднувати з регулярними заняттями в школі Speak Well.